Wózki do kompletacji niskiego poziomu


Mitsubishi Seria OPBN 1.0-2.0 ton
Wózki do kompletacji niskiego poziomu

Seria OPBNS/ OPBNT – posiadająca pięć bardzo wszechstronnych modeli wózków – stanowi funkcjonalne, oszczędne i proste rozwiązanie wielu różnych potrzeb w zakresie kompletacji. Poczynając od modelu OPB20NT, wyposażonego w ramię sterujące i wybór trybu pracy (w pozycji stojącej na wózku lub obsługi wózka z ziemi), a kończąc na wysokowyspecjalizowanym modelu OPB10NSPF (z miejscem stojącym lub siedzącym), każdy wózek charakteryzuje się wygodą i możliwością precyzyjnej obsługi ładunku oraz wysoką efektywnością pracy.

Model OPB20NT zapewnia maksymalną prędkość jazdy 12 km/h (gdy operator znajduje się na wózku) oraz automatyczne ograniczenie prędkości do 2,5 km/h – w trybie obsługi wózka z ziemi. Modele OPBNS wyposażone są w kompaktową, czułą kierownicę. Dodatkowo, model OPB10NSFposiada funkcję unoszenia wideł, umożliwiającą operatorowi pozycjonowanie palet lub skrzynek na najbardziej ergonomicznej wysokości. Model OPB20NSP wyposażony jest w funkcję unoszenia podestu operatora, zaś model OPB10NSPF posiada zarówno unoszące się widły, jak i unoszący się podest operatora.

OPB20NE – jest modelem klasy premium wśród wózków dla niskich poziomów składowania. Supernowoczesna stylizacja – atrakcyjny, wysoce efektowny wygląd i białe światła LED – sprawiają, że model OPB20NE wyróżnia się spośród innych modeli z serii: OPBN i OPBLN. Poza uatrakcyjnieniem wyglądu wózka, konstruktorzy wprowadzili szereg kluczowych zmian, podnoszących produktywność maszyny. W rezultacie osiągnęliśmy dwudziestoprocentową przewagę nad modelami konkurencyjnymi, biorąc pod uwagę ich efektywność!

W celu przyspieszenia wsiadania oraz wysiadania – do dyspozycji operatora pozostawiono dużą, przechodnią kabinę, w której nic nie zakłóca jego ruchów. Istotnie przestrzeń powiększono aż o 40 %, tworząc największą dostępną obecnie na rynku platformę operatora! Na efekt ten złożyło się w dużym stopniu przeniesienie akumulatora z miejsca przed operatorem w miejsce za kabiną – dzięki czemu jej zewnętrzne rozmiary nie uległy zmianie.

Kabina zapewnia wysoki komfort pracy dzięki amortyzowanemu zawieszeniu jednostki napędowej, przeciwwstrząsowej macie podłogowej oraz wygodnemu podłokietnikowi. Sfazowane krawędzie nie stanowią zagrożenia, a antypoślizgowe powierzchnie dają pewność ruchów podczas wchodzenia na wózek. Cała mata podłogowa działa jak „pedał bezpieczeństwa”, umożliwiając wykonywanie manewrów wózkiem tylko pod warunkiem obecności operatora wewnątrz.

Wyróżniającą cechą modelu OPB20NE jest zupełnie nowa, ergonomicznie ukształtowana kierownica „Maxius”, której wygląd przypomina kierownice używane w pojazdach Formuły 1. Wygoda i szybkość reakcji nie są jej jedynymi zaletami – w kierownicy umieszczono wiele elementów sterujących, w celu zapewnienia łatwiejszego dostępu do nich. Można ją obsługiwać za pomocą tylko jednej ręki, a regulacja wysokości i położenia gwarantuje idealne dopasowanie do potrzeb operatora.

Zaawansowany elektroniczny układ kierowniczy z automatyczną redukcją prędkości na zakrętach oraz automatycznym centrowaniem kół napędowych, zapewnia ciągłość kontroli oraz precyzji działania. Dzięki połączeniu kompaktowego podwozia oraz małego promienia skrętu – model ten jest nadzwyczaj zwrotny.

Mocny silnik zasilany prądem zmiennym w wózku OPB20NE pozwala operatorowi na szybkie rozwinięcie prędkości nawet do 12 km/h. Uniwersalność maszyny przejawia się również w możliwości wyboru trybu „dla pieszych” – sterownik elektroniczny nie pozwala wówczas przekroczyć bezpiecznego limitu prędkości 2,5 km/h.

Programowalnego sterownika można użyć także do korekty przyspieszenia, prędkości oraz ustawień hamowania dla kilku operatorów jak i zastosowań. Kody PIN połączone z trybami działania pozwalają na indywidualne ustawianie parametrów dla każdego operatora z osobna.

OPCJE w modelu OPB20NT:

 1. Duży wybór rozmiarów wideł
 2. Elektroniczne wspomaganie kierownicy
 3. Wskaźnik obciążenia
 4. Umieszczenie nazwy/ logo/ grafiki Klienta na panelach bocznych
 5. Gumowy zderzak
 6. Wspornik na listę lub miejsce na komputer

OPCJE w modelu OPB10 – 20NS:

 1. Duży wybór rozmiarów wideł
 2. Przyrząd do wymiany baterii
 3. Przednia barierka ochronna
 4. Uchwyty do folii
 5. Możliwość przemalowania wózka na wybrany przez Klienta kolor
 6. Sterowanie przyciskowe na bocznej ścianie wózka
 7. Gumowy zderzak

Specyfikacja:

ModelLoad Capacity
OPB10NSPF1000 kg
OPB20NSP2000 kg
OPB20NT2000 kg
OPB20NE2000 kg

TELEFON:
601 31 48 98 – JACEK
603 21 05 54 – PATRYK
POLECAM