Mitsubishi elektryczny wózek paletowy 2.0 tony


Seria PBRN 2.0 tony
Elektryczne wózki paletowe
z miejscem stojącym dla operatora

Przy transporcie towarów na dłuższe odległości (ponad 50 metrów), a także przy załadunkach i rozładunkach, operator wózka powinien mieć możliwość skorzystania z komfortu, bezpieczeństwa i ergonomii właściwych dla elektrycznych wózków paletowych z miejscem stojącym lub siedzącym.

Z uwagi na lepsze przyspieszenie i większą prędkość jazdy wózka oraz najwyższą sprawność operatora, wkrótce zauważysz znaczne zwiększenie ilości wykonanej pracy.

Silnik jazdy prądu zmiennego w modelu PBR20N jest połączeniem dużej mocy z doskonałą przyczepnością i zachowaniem na rampie, a także zapewnia płynną, cichą i w pełni kontrolowaną pracę silnika. Ponadto, oznacza dłuższą żywotność baterii oraz mniejsze wymogi serwisowe.

Ergonomiczna konsola, elektroniczny układ kierowniczy z nieograniczonym obrotem 360 stopni oraz wąskie podwozie umożliwiają bardzo precyzyjne manewry, a zaokrąglone końce wideł ułatwiają obsługę palety.

Wygodne miejsce dla operatora z amortyzowaną podłogą redukuje zmęczenie pracą, a bogaty w informacje wyświetlacz i wbudowana diagnostyka ułatwiają obsługę i konserwację wózka.

OPCJE:

  1. Wybór kół napędowych pod kątem zastosowania
  2. Wbudowany prostownik
  3. Rolki ułatwiające wejście i wyjście z palety
  4. Duży wybór rozmiarów wideł
  5. Przystosowanie do pracy w chłodni (klasa III, -35°C)
  6. Regulowany podłokietnik
  7. Układ kierowania podczas jazdy tyłem

Wybrane aplikacje dostępne w czasei 4 tygodni od momentu zamówienia.

TELEFON:
601 31 48 98 – JACEK
603 21 05 54 – PATRYK
POLECAM